sobota 8. srpna 2015

Random stories


Ahoj,
mám tu pro vás krátký příběh, který jsem měla vytvořit z pěti slov od Táni. Je to: Houseňák, Gimli (Lotr), Země nezemě, Nimbus 2000 a kofola.
Gimliho neznám a tak jsem si ho přetvořila na malého skřeta.
Na Táni článek se určitě podívejte a zkuste to taky :)
Bylo, nebylo, v Zemi nezemi bydlel Houseňák. Houseňák měl firmu, kde vyráběli kofolu.

Jednoho dne vyplňoval Houseňák papíry, když v tom mu zazvonil telefon, který byl polepený motivy kofoly. ,,Tady Houseňák, vedoucí kofoly. Co si přejete“ řekl Houseňák a za chvíli se ozvalo ,,Ahoj Houseňáku, tady Gimli, tvůj kamarád. Koupil jsem si nový Nimbus 2000. Nemohl bych k tobě přiletět na návštěvu?“  řekl Gimli a Houseňák si hned vzpomněl kdo to je. ,,Ano, mohl by si přijet. ¨Příští sobotu mám volno, tak se stav“ řekl Houseňák.  Domluvile se tedy na příští sobotu a zavěsili.
O pár dní později
Gimli přijel kolem poledne k Houseňákovi. Houseňák zrovna připravoval oběd (samozřejmě nesměla chybět kofola) ,,Houseňáku! Jsem tady“ zavolal Gimli ,,Kde?“ Gimli stál přímo před ním, ale byl tak malý, že ho Houseňák neviděl, málem Gimliho i zašlápl, ale naštěstí ho uviděl ,,Jé ahoj, tak pojď támhle je oběd“ řekl Houseňák ,,super, a až se najíme, můžeme se proletět na Nimbusu 2000“ Navrhl Gimli a Houseňák s tím souhlasil.
Naobědvali se, pak se podívali na a proletěli na Nibusu 2000 a když už musel Gimli odejít dal mu Houseňák dva balíky kofoly ,,Jé, díky za fofolu Houseňáku!“ řekl Gimli ,,Nemáš zač Gimli, ale není to fofola, ale kofola“ opravil ho Houseňák ,,No jo, no jo, fofola“ Gimli se nedal opravit, Houseňák ho nechal.
Rozloučili se a Gimli odletěl zpátky domů.
KONEC
Zapojíte se také?
Líbil se vám příběh?
 
Určitě mi napište a nebojte se toho.
Jsem ráda za každý komentář, vzkaz a odběr.  
Samozřejmě mě nezapomeňte sledovat na Instagramu, Goodreads a youtube.
 
 

P.S. Odstavce mi nějak zlobí.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Napište mi určitě komentář! Strašně mně to potěší a vykouzlí tak na mé tváři veliký úsměv!!